Chcete být jako proutek?

Posted on Posted inZboží


Dokud je člověk mladý, dejme tomu student, má hluboko do kapsy, kvůli čemuž se omezuje na jídle, a zároveň se také tak jaksi naprosto automaticky i pohybuje. I když je pravda, že už delší dobu v našich řadách přibývá i omladiny, která namísto toho jen baští hamburgery, hranolky a chipsy, vysedává u počítače nebo mobilu a vrcholem pohybu je pro ni nějaká ta virtuální střílečka na monitoru, při níž je třeba popojíždět myší po podložce.

zhubnout

Ovšem pak našinec poněkud zestárne, ožení se (kvůli čemuž už nepotřebuje a vlastně ani nesmí prohánět příslušnice či příslušníky opačného pohlaví) a zleniví. A je to tady. Než se naděje, počne se obalovat tukem.

A nejenom že počne tučnět, ale pokračuje v tomto trendu dál a dál. Dokud není pozdě nebo dokud nezjistí, že už to tak dál nejde, protože už se nelíbí nejen ostatním, ale ani sám sobě.

A co pak?

Je logické, že po tomto prozření dospěje k názoru, že je mu třeba co nejrychlejší hubnutí. Že je záhodno ta ošklivá kila nějakým způsobem shodit.

Což se pochopitelně snadno řekne, ale daleko hůře udělá. Protože tuk, to je uložená energie, a tudíž je nad slunce jasné, že nezmizí, dokud ty zástupy kilojoulů nebudou spáleny. A k tomu může dojít jedině tím, že člověk počne víc energie vydávat než přijímat. Tedy víc se hýbat a méně jíst. A to je pro mnohé lidi problém.

Protože víte, jak se tělo vzpouzí, když nedostane porci jídla, na kterou je zvyklé. Víte, jak reaguje, když se po něm chce, aby se oddávalo nezvyklé činnosti zvané pohyb nebo dokonce sport.

To není jen tak. Ovšem jiné cesty k úspěchu není. A aby si ji člověk alespoň nějak usnadnil a zpříjemnil, existují naštěstí i různé podpůrné přípravky, které snižují chuť k jídlu a pomáhají tak spalovat tukové zásoby. Přípravky, které pomáhají rychleji zhubnout, aniž by se při tom člověk utrápil.

cvičení

Takových přípravků je celá řada a netřeba se obávat, že by si někdo nevybral ten nejvhodnější.

Ovšem vše na tyto přípravky delegovat nelze. Je třeba se smířit s tím, že se i tak bude třeba omezovat a hýbat. Protože jinak vám tyto nepomohou, ani kdybyste je hltali po hrstech.