Jděte na slabou erekci od lesa

Posted on Posted inSlužby


Jít na slabou erekci od lesa neznamená vstoupit do lesního porostu a vynořit se z něj na palouku s očekáváním, že se tu objeví kouzelný skřítek a vše za vás vyřeší, řešení musíte najít sami v sobě a my vám jen poradíme, kde začít.

Jak posílit testosteron

Na erekci má zásadní vliv testosteron. Zaměřte se na jeho přirozenou tvorbu v těle:

Adaptogeny – vyzkoušejte adaptogenní bylinky, posilují tvorbu testosteronu i bez vedlejších účinků a fungují jako přirozené přírodní afrodiziakum.

Pryč se stresem – adaptogenní bylinky účinně redukují i vliv stresu. Samozřejmě byste měli stresové vlivy odstraňovat hlavně vy a s těmito léčivými přípravky si pouze vypomáhat.

ženská tvář

Jak jste na tom se spánkem – spěte každý den alespoň 8 hodin. Ulehejte k spánku pravidelně a před spaním nejezte těžká jídla a nepijte alkohol. A v ložnici žádný mobil ani notebook nebo dokonce TV. Lepší než sledování televize je večerní procházka nebo ještě lépe posilovací cvičení či rekreační běh nebo jízda na kole.

Milujte se ráno – kdy jste si naposledy užili partnerčino krásné tělo za denního světla? Víte, že nejvíce testosteronu mají muži v těle kolem osmé hodiny ráno?

Zdravá strava – nakupujte v prodejnách zdravé výživy většinu potravin. Vyplatí se to, a také se vyplácí o zdravé výživě čerpat informace.

žena a muž

Užívejte si partnerku co nejpřirozeněji – mnohým z vás to možná nebude korespondovat s vaším současným vědomím, ale víte o tom, že svět syntetických parfémů a hormonální antikoncepce významně nabourávají přirozené mužské vnímání ženského těla? Toto se dozvíte i od některých vědomých a zkušených sexuologů, kteří proklamují a vyzdvihují důležitost vůně ženského těla, ženského potu. Jestliže je přehlušena parfémem a překroucena hormonální antikoncepcí, muže to pachově mate a blokuje to i tvorbu testosteronu. V přírodě je to zařízeno tak, že pokud partnerčin pot muži voní a přitahuje jej na základě jistých látek, je to dobré znamení pro budoucí potomstvo, co se týče vhodného párování DNA.