Nechejte proudit svou energii do celého těla

Posted on

Zní to jako z pohádky, nebo z těch nejromantičtějších hollywoodských filmů, ovšem i u nás umí ženy kouzlit svými prstíky po vašem těle v krásném a velice příjemném prostředí.
Tantra masáže Praha v sobě zahrnují daleko více, než jenom nějakou obyčejnou masáž. Jedná se o splynutí těla a duše a prožití toho nejlepšího orgasmu, který v životě můžete zažít.

· Každý dostane příležitost, aby mohl rozproudit své tělo, ale také mysl, která bude neobyčejně uvolněná a nebudete myslet na nic jiného a ani cítit nic jiného, než jenom touhu, slast, pocity uvolnění, později chtíče, náruživosti, vzrušení a také samozřejmě vyvrcholení, které na konci přichází v opravdu hlubokém a vážném procítění.
· Tohle všechno a ještě mnohem více si můžete u nás užít. Stačí si vybrat partnerku, tedy vaší masérku, která je k dispozici na objednání dopředu (můžete si vybírat ze všech krásných žen, které jsou vám k dispozici) nebo také přijít a vybrat si rovnou. Vždy jsou zde některé dámy připravené, aby se vám mohly věnovat.

Tantra má svou smyslnost a prožitky zabudované hodně hluboko v historii. Zde se učili vnímat své tělo a také svou myslí dosáhnout kýžených výsledků a také svobody mysli, ale zároveň potěšení těla.

· My se samozřejmě snažíme o totéž. Proto vám vždy připravíme krásné a příjemné prostředí, které skýtá zapálené svíčky, vůně olejů, přítmí a krásnou partnerku, která vás bude bezmezně hýčkat. Musíte se oddat všem smyslům a pocitům. Jemná hudba pak bude dolaďovat váš nevšední zážitek, který zde prožijete.

· Samotný rituál začíná ve stoje, kdy se partnerka pokusí lehce a jemně přibližovat k muži nebo naopak se snaží o to, aby mu předala patřičnou energii. Oba dva se v tomto okamžiku mají na sebe naladit, a to jak energicky tak i fyzicky. Tyto metody jsou samozřejmě o hlubokém prožitku, který budete pociťovat, také proto se posléze přechází na úvod, kdy naučí klienta rozdýchávat své myšlení, ale zároveň jej bude uvolňovat, aby byl v klidu a mohl se připravit na samotnou proceduru.