Obdarujete svou partnerku víkendem ve dvou!

Posted on Posted inZábava

Je moc hezké, když někoho milujete, ale často nám tato naše láska trochu upadá kvůli starostem běžných dní. Občas se také pohádáme, o to sladší je sice usmiřování, ale každý je tak stejný nebo podobný a tak to běží týden za týdnem. Stejná rutina pořád dokola, takže co si to takhle zpestřit alespoň jeden víkend, nebo rovnou si zvolit a vzít odpočinkovou dovolenou na celý týden? Vaše polovička jistě bude nadšená, až přijdete s takovýmto poukazem do nějakých luxusních lázní ještě s báječnými procedurami, které budete moci využít a vy jistě zase budete rádi za to, že máme lákavé nabídky a že zaplatíte vždy nejméně, co můžete, takže vás to ani tolik peněz ve finále stát nebude, ale o to budete spokojenější. Wellness pro dva se nikdy neodmítá.

Pro páry je zde hned několik různých nabídek:

· Můžete využít plnou penzi, polopenzi nebo například jenom snídaně.
· Zvolíte si dopředu ve výběru, na kolik chcete jet nocí, jestli to bude na 1 noc, 2-3 noci, 4-6 nocí nebo 7 a více.

· Vyberte si procedury, které žádáte: Můžete si předem navolit například lékařské konzultace, masáže, hydroterapii a koupele, zábaly nebo třeba exotické procedury.

· Služby všeho druhu jsou vám k dispozici:zde jistě budete chtít vybírat ze všech druhů pobytů. Ovšem jsou i výjimky, kdy se poskytuje například vstup do bazénu zdarma nebo vstup na wellness zdarma či je možné žádat internet zdarma v rámci vašeho ubytování, holt někdo to bez toho nevydrží.

· Přijedete automobilem a bojíte se, že nebudete mít kde zaparkovat? – pak si vyberte a zaškrtněte parkování zdarma a hned vám vyjedou nabídky, které mají parkování zdarma a často u svých hotelů a ubikací, které jsou tak chráněné.
Zvolit si můžete také region, ve kterém se chcete nacházet. Někteří lidé volí podle toho, aby se nemuseli trmácet dlouhé hodiny autem do světa, ale někteří právě volí tuto možnost proto, aby se projeli po delší dobu a delší tratí nebo také aby se podívali na okolí, či jsou právě zvědaví, jak je to jinde a co jiné regiony nabízejí.