Propagační letáky z kvalitních materiálů

Posted on Posted inZboží

Marketing je důležitou součástí strategie a pomáhá rozšířit jméno firmy do širšího povědomí veřejnosti. Způsobů, jak toho docílit, je hned několik a patří mezi ně i propagační materiály, které lze publikovat v televizi na internetu nebo pomocí tiskovin. Poslední zmiňovanou možnost nabízí naše společnost, která se dlouhodobě věnuje tisku letáků a nabízí tak spojení vysoké kvality i výhodných nákladů. Dále u nás také naleznete i široký výběr dostupných materiálů a vytvoříte si tak letáky podle vašich potřeb.


Výhody našich služeb:
· Výhodná cena
· Precizní kvalita
· Doprava zdarma nad 2000 Kč
· Široký výběr dostupných materiálů
· Rychlé vyřízení i následná realizace

Mnoho velikostí i dostupných materiálů
Jak již bylo zmíněno, nabízíme našim klientům velký výběr dostupných materiálů. To ale není vše, protože nabízíme i mnoho velikostí, které následují potřeby klientů a vytváří tak ideální reklamní nástroj pro propagaci společnosti. Díky precizním materiálům si naše letáky zachovají svou barvu i po dlouhou dobu a osloví tak zákazníka již na první pohled. Zároveň nabídnou i nezbytnou pevnost a lze je tak snadno převážet, rozdávat i vhazovat do poštovních schránek.


Zadání objednávky
Zadání objednávky je stejně důležité jako samotné provedení a mělo by být přehledné, časově nenáročné a s mnoho funkcemi. Formulář dostupný na tyto vlastnosti splňuje a jeho vyplnění Vám zabere jen několik málo minut. Vybrat si v něm můžete ze všech nabízených materiálů, ale i předvolených počtů, které Vám vyplnění výrazně usnadní. Po vyplnění se Vám automaticky objeví i možné slevy, cena dopravy a čas potřebný pro zpracování a tisk.