Půjčte si tam, kde budou váš zápis v registru tolerovat

Posted on Posted inEkonomika

Sháníte peníze? Máte vroubek v registru? Nemáte si kde půjčit?
V tom případě máte pořád štěstí, protože je dost pravděpodobné, že svou nezáviděníhodnou situaci vyřešíte s pomocí hypotéky bez registru.
Tento typ nebankovní hypotéky vám vyjde plně vstříc ve všech ohledech, když splníte dvě jednoduché podmínky. A důležité je pro vás samozřejmě to, že ani záznam v registru vadit nemusí. Pokud jde konkrétně o hypotéku bez registru, tak to neznamená, že by vaše registry nikdo neprověřil, ale jde o to, že když v nich máte nějaký menší anebo třeba i větší záznam, tak je možné ho tolerovat.

kalkulačka

Zpět k podmínkám, které musíte naplnit, abyste takový úvěr mohli získat:
Tou první podmínkou je, že musíte mít dostatečný příjem na to, abyste svůj úvěr dokázali splácet. Je to poměrně logické a slouží to především na vaši vlastní ochranu, neboť kdybyste získali půjčku, která je nad vaše síly, tak byste se s její pomocí mohli dostat až na samotné finanční dno. A cílem každé dobré půjčky je lidem pomáhat a ne je posílat ke dnu. Nicméně pokud jste se svými příjmy nepochodili v bance, tak se bát nemusíte, protože ani to zde nemusí tak úplně vadit. Banky mají velice přísná pravidla, podle kterých vaši bonitu posuzují, a skutečnost bývá mnohdy odlišná. Pokud dokážete, že budete schopni splácet, máte půjčku skoro v kapse.

účetictví

Abyste ji tam měli úplně, je nezbytné, abyste měli po ruce vhodnou záruku v podobě nemovitosti. Ručení nemovitostí je druhá podmínka k získání nebankovní hypotéky, ať už v libovolné podobě. Můžete si v podstatě zvolit libovolný typ nemovitosti – byt, dům, chatu, prostě cokoli – zásadní je, jaká bude její hodnota. Hodnota takové nemovitosti je určující pro výši sumy, o jakou můžete žádat. Čím hodnotnější nemovitost, tím více peněz můžete prostřednictvím takového úvěru získat.
A to je celé – dostat se k potřebným penězům tedy není nic složitého!