Služby, které se neodmítají

Posted on

Pokud vám někdo něco nabídne, tak se říká, že by se to nemělo odmítat. Jenomže o některé tipy a rady se lidé neradi dělí, třeba proto, že je sami milují a nechtějí (třeba jenom ze sobectví nebo závisti či malé škodolibosti) aby si je také někdo vychutnával a užívat. Proto vám nyní my sami něco povíme o službách, které se v naší republice už vyskytují a které si i vy sami můžete přijít vyzkoušet. Jedná se o vzrušení a také masírování. Erotická masáž nese název, pod kterým se skrývá krásná dáma, která vás bude všelijak hladit a mazlit se s vámi nebo dokonce vašim penisem. Hlazení se provádí jak rukama, tak i celým tělem (nuru).

Různé druhy služeb:

1. Erotické – ty jsou velice známé a také velice oblíbené. Tyto masáže jsou opravdu intimní, avšak se zde nejedná o klasický sex jako v nějakém špinavém motelu, kde se dívky nabízejí za peníze. Tyto mají rozhodně úroveň a také vám to velice rády předvedou. Samozřejmě, že musejí umět a znát jisté techniky potěšení, takže pro některé je to dokonce i věda, která je zaměřená na potěšení mužů.

2. Masáž penisu – tato báječná kombinace snoubí samozřejmě klasiku, kdy vás žena bude hladit na všech místech a lingham, který se týká především vašich intimních oblastí. V tomto případě vám bude oddalován orgasmus. Užijete si to tím více a ještě o to lépe. Na konci vás samozřejmě čeká vyvrcholení, které nezná obdoby. Všechno se to ve vás bude krásně hromadit, takže se můžete těšit na opravdový výbuch slasti.

3. Nuru – tato specialita pochází z Asie. Zde vaše společnice nebude používat klasické ruce, ale celé tělo, kterým se vás bude dotýkat na všech částech vašeho těla. Nuru gel zajistí, aby to správně klouzalo po pokožce, takže se necháte unášet vzrušením.

4. Mýdlové – Zde se potkáte se zázračnými účinky odlišných zemí. Od každé se vezme to nejlepší a jedná se o parní Tureckou mýdlovou a Thajskou mýdlovou. Tím to všechno začalo a pokračuje to ve formě mýdlové báječné a smyslné masáže. Používá se speciální mýdlová pěna, která také zajišťuje hladké a vzrušující klouzání po pokožce. Celým tělem se vás partnerka bude dotýkat. Podobné jako u nuru.