Výběr podlahy nepodceňujte a ujasněte si předem vaše požadavky

Posted on Posted inZboží

Už vás omrzela stará podlahová krytina ve vašem domě, nevyhovuje vzhledově a ani funkčně. Možná se teprve poohlížíte po nějakém řešení do nově postaveného domku. Tak si dopředu promyslete, co očekáváte a jaké máte požadavky. Pozdější změny se mohou prodražit.

Je pro vás důležitý vzhled, snadná údržba, kvalita a odolnost, materiál i snadná pokládka? Nechcete nic tvrdého a studeného? Pak je pro vás tou správnou volbou vinylová podlaha bez lepení.

Vinylové řešení je ideální a má mnohá pozitiva

Je ideální pro váš dům či byt, ale snese využití i v komerčních prostorech. Umožňuje to vysoká kvalita provedení a materiálu. Tato varianta je velmi odolná, nášlapná vrstva 0,5 mm a celková tloušťka 5 mm to zaručí. Voděodolnost umožní pokládku téměř do všech místností, neublíží jí tedy ani umístění v kuchyni. Pokud máte podlahové vytápění, ani to vám nebrání ji do místnosti položit.
Velmi snadnou údržbu díky povrchové úpravě ocení každá žena.

Pružnostzase dopřeje pohodlnou a bezpečnou chůzi vašim nohám. Rozhodně se také nemusíte bát chladu, který je hodně patrný třeba u dlažby.
A konečně krásný vzhled a široká škála barevných odstínů a imitace dřeva dopřeje vašemu interiéru útulný a přirozený vzhled.

Pokládku zvládnete rychle a čistě

S vinylovou podlahou bez lepení rozhodně nešlápnete vedle. Určitě vás také potěší velmi snadná pokládka, kterou zvládnete i bez odborné pomoci a speciálních pomůcek a lepidel. Patentovaný zaklikávací systém umožní rychlé a čisté položení. Ušetříte tak čas i peníze.

Před samotnou pokládkou se však přesvědčte, že povrch je rovný a bez výrazných vad. Pod vinylové dílce lze umístit i speciální podložku, která ještě zvýší komfort používání a sníží hluk, vznikající při chůzi. To ocení především majitelé bytů.
Velmi důležitým doplňkem jsou také lišty ve stejném vzhledu, tak na ně nezapomeňte.