Chraňte svoji pleť a oblečte ji do kvalitních, přírodních krémů

Posted on

Naše pleť je pravidelně po celý rok vystavována prachu, smogu, kouři, výparům a jiným nečistotám, ale také nepřízni počasí, větru, slunci a mrazu. Bez řádné a důkladné každodenní pravidelné péče se pleť stává zašedlou, bez lesku, bez vitality a pružnosti a ochabuje mnohem rychleji. S tímto se také rychleji na pleti utvoří vrásky.

Denní ošetřující krém by měl být naším každodenním kosmetickým pomocníkem a výbavou. Přírodní a bio denní krémy naší pleti dodají potřebnou výživu, hydrataci, vitamíny a minerály. Každá pokožka je jiná a má jiná problémy a požadavky.
Vybíráme mezi krémy, které jsou určeny pro suchou, citlivou, mastnou, smíšenou, či normální pleť. Kvalitní přírodní a bio krémy nejsou testovány na zvířatech, neobsahují parabeny a minerální oleje, které jsou vyrobeny z ropy.

Základním složením denních přírodních a bio krémů na obličej je
bambucké máslo,
olivový olej,
mandlový olej,
minerály z mrtvého moře,
včelí vosk,
včelí med,
mléko.

Dále denní krémy obsahují výtažky z ovoce, květin a bylinek. Tyto produkty v bio kvalitě jsou vykupovány od lokálních farmářů, kteří je pěstují bez použití chemikálií. Díky tomu mají tyto složky velmi vysoký obsah účinných látek, které blahodárně působí na naši pleť.

Denní krémy poskytují pokožce hydratační látky

Denní krémy pleť nezatěžují a chrání ji před nepříznivými vnějšími vlivy. Na rozdíl od nočních pleťových krémů jsou lehčí konzistence.
K denním pleťovým krémům je vhodné si též pořídit noční pleťový krém, nejlépe té samé značky, jako krém denní.

Noční pleťové krémy se starají o naši pleť během nocí tím, že vytvářejí ochrannou bariéru, která zabraňuje poškozování pleti od nepříznivých okolních vlivů i během dne.

Noční pleťový krém má mnohem hutnější konzistenci, než krém denní a vydatně tak napomáhá regeneraci a detoxikaci pleti během spánku.