Dokonalé osvěžení pro horké letní dny

Posted on Posted inZboží

V horkých letních dnech není nad domácí limonádu. Není dobré pořád pít ty přeslazené umělé limonády ze supermarketů, po kterých budete tak akorát nafouknutí, pořádně Vás neosvěží a díky přehnanému obsahu cukru stejně neukojí Vaši žízeň. Prostě není nad domácí limonádu. Jenže každý nemá tolik času, aby si mohl jít někam nasbírat potřebné kvalitní suroviny a pak, aby strávil hodiny u sporáku vařením domácího sirupu.

okurka

Ale to Vy ani nemusíte. My už jsme to za Vás všechno udělali. Nasbírali jsme to nejkvalitnější ovoce, zeleninu a bylinky z našich zahrad a uvařili pro Vás výborné příchutě domácích limonád. Nejen jahodový či malinový, ale třeba i okurkový sirup je velmi chutný a dokáže příjemně osvěžit. Vy už jen musíte přidat vodu a pořádně nápoj vychladit a užívat si jeho příjemné chuti.

Divíte se, že v naší nabídce nejsou jen obyčejné běžné příchutě, ale i tak zvláštní jako je třeba okurková? Chceme Vám vyjít maximálně vstříc a uspokojit Vaše chuťově buňky. Proto pro Vás připravujeme i různé kombinace ovoce s bylinkami a podobně. Okurkový sirup je velmi oblíbeným produktem, který se dostává hodně do popředí. Jeho osvěžující chuť je naprosto nenapodobitelná a uvidíte, že i vy si ji oblíbíte.

Kromě okurkového sirupu najdete v naší nabídce i další speciální příchutě, jako je třeba rakytník, karamel či malina s bazalkou. Všechny naše produkty jsou čistě přírodní, připravené podle osvědčených receptur bez přidávání umělých sladidel a dochucovadel z kvalitních surovin z našeho kraje. Proto neváhejte a vyzkoušejte opravdovou domácí limonádu a určitě si ji velmi oblíbíte.

citronová limonáda

Naše produkty můžete také použít jako dárek pro své příbuzné a známé. Díky jeho originálnímu jedinečnému obalu se může stát opravdu velmi zajímavým a příjemným dárkem pro všechny, kdo ocení ruční práci a kvalitu.