Konečně pohodlí při přezouvání

Posted on Posted inSlužby

Tenisovým kurtům, které provozujete, věnujete velkou péči. Věnujete stejnou péči i zázemí, které využívají vaši hosté? Jak vypadají například šatny? Že je zde nedostatečný počet skříněk, které špatně dovírají, jsou oloupané a jedna menší lavička v rohu místnosti, není pro přezouvání dost velká?

hadry u stropu

Šatna volá po změně

Správné vybavení pro členy vašeho sportovního klubu znamená i pohodlí při převlékání a přezouvání. Moderní vybavení nemusí být drahé, stačí jen, když je praktické. Základním požadavkem je, aby se každá skříňka dala bezpečně zamknout a aby uvnitř byl dostatek místa pro uložení oblečení, osobních věcí a sportovních potřeb. Šatní skříňky plechové pořídíte za nepatrný peníz a přesto vám a vašim hostům budou výborně sloužit. Při přezouvání je rozhodně nutné, aby se návštěvníci vašeho klubu měli kam posadit. Proto oceníte, že je každá skříňka opatřena praktickou lavičkou s dostatečnou nosností. Vaše šatny budou působit moderně, a přesto se nemusíte obávat o výši vynaložených nákladů.

bezpečné skříně

Hodí se i do vaší provozovny

Vaši zaměstnanci mají v prodejně k dispozici místnost, kterou honosně nazýváte šatnou. Pravdou však je, že je zde k dispozici jen několik háčků, na zavěšení kabátů a místo pro odložení tašek. Vaši zaměstnanci si zaslouží větší pohodlí! Zakupte praktické skříňky, které si budou moci uzamknout a kde si během směny mohou nechat v bezpečí své osobní věci. Velmi dobrým tipem jsou skříňky, které jsou přímo doplněny o lavičku. Přezouvat se tak pracovníci mohou bezprostředně u skříněk a budou rychleji připraveni na začátek pracovní doby.

Modely, které jsou k dispozici skladem, jsou velmi praktické a přitom můžete zvolit i zajímavé barevné provedení. Zaplatíte jen malou částku a přesto uděláte vašim zaměstnancům velkou radost. Vyberte si co nejdříve!