Držte svoji značku všem na očích

Posted on Posted inSlužby

Současné podnikání v mnoha oborech s sebou přináší mnoho otázek, jak ještě více zviditelnit svoje služby a výrobky, a tak zároveň zvýšit prosperitu. Tento problém se týká například i sportovních klubů, nebo škol, které svými výkony mohou získat nové sponzory a prostředky, jež je podpoří v jejich dalších činnostech. Dnešní propagace už si nevystačí s pouhou občasnou inzercí v tisku, na letácích, či billboardech. Je zapotřebí, aby váš brand byl viditelný při každé možné příležitosti, a v této oblasti za vámi přichází reklamní potisk triček, který svou širokou nabídkou kvalitních triček uspokojí každého zákazníka. U nás totiž najdete výrobky od dětské velikosti 140, až po velikost 5XL!
Šest jednobarevných triček v řadě
Trička jsou šita v moderních fazónách se zpevněným prošitím v ramenní části a pečlivě zpracovaným výstřihem. Použitá je čistá bavlna-žerzejový úplet, (u některých modelů s malým podílem elastanu). Vybírat můžete až z dvanácti barevných odstínů a základní cena vychází z částky 28,30 Kč bez potisku. Naše firma ty oslovuje zejména podnikatelské subjekty, které chtějí ve své firmě držet jednotnou kulturu odívání zaměstnanců a zároveň propagovat svoje zboží a služby.
Vzorkovnice barevná škála ve tvaru vějíře
Mnoho spokojených zákazníků si prostřednictvím našich webových stránek objednává stovky kusů triček, ale i jiných druhů oblečení a dalších reklamních předmětů, které opatřujeme různými druhy tisku. Pro textil je nejvhodnější metoda sítotisku, kdy je barva na podklad nanášena přes jemné síto. Používáme kvalitní barvy, které zaručí dlouhou stálost, i při častém praní. Neváhejte tedy objednat větší počet kusů, na které vám rádi vypočítáme zajímavé množstevní slevy! Rozhodněte se ještě dnes pro zviditelnění vašeho loga prostřednictvím našich kvalitně zpracovaných triček dle Vašeho přání a Vašich potřeb!