Jak se venku vyvarovat prochladnutí u dětí

Posted on Posted inKultura

Jezdíte v zimě rádi na hory? Jste často s dětmi venku, a to za jakéhokoliv počasí? Chodíte v zimě na procházky, děti řádí ve sněhu apod.? Děti jsou náchylné k prochladnutí, obzvláště v zimě nebo když fouká vítr, a pocitová teplota je mnohdy o poznání nižší, než ukazuje teploměr. Děti to pak kolikrát odnesou rýmou nebo kašlem. Jak tedy předcházet prochladnutí způsobené pobytem venku při nízkých teplotách? Takovým nachlazením se dá velice snadno předcházet, a to rozhodně ne takovým způsobem, že vaše děti necháte v zimě doma. Pobyt na čerstvém vzduchu je zdraví prospěšný, za každého počasí, tak proč to vašim dětem odepírat.

sníh a mráz

Chce to kvalitní a funkční oblečení, nejlépe zvolit vhodné dětské termoprádlo https://www.c-store.cz/Termopradlo-c80_1026_2.htm.
Termoprádlo funguje na tom principu, že odvádí pod z těla a díky použitému materiálu má skvělé termoregulační vlastnosti. V chladu zahřeje, v teple ochladí. Toto prádlo tak stabilizuje tělesnou teplotu. Navíc je také příjemné na nošení, obzvláště u bezešvé varianty.

Různé druhy kvalitního termoprádla
V našem e-shopu můžete zakoupit různé druhy kvalitního značkového dětského termoprádla. Vašim dětem můžete pořídit pohodlná trika s dlouhým nebo krátkým rukávem, spodky nebo sety, a to od kvalitních sportovních značek, které se specializují na funkční oblečení, sportovní oblečení a termoprádlo. Samozřejmostí jsou také různé barevné variace. Použité materiály jsou odlehčené, s bezešvým designem pro maximální pohodlí při nošení. Toto prádlo tak umožňuje volný, pohodlný pohyb, který je pro děti nesmírně důležitý.

zimní bobování

Choďte ven za každého počasí a nenechte se odradit ani mínusovými venkovními teplotami. Pořiďte vám i vašim dětem kvalitní značkové termoprádlo a vaše venkovní aktivity tak budou moci probíhat ve větším teple a pohodlí.