Největší žláza v mužském těle

Posted on

Ano, je to tak. I v běžné velikosti je předstojná žláza neboli prostata největší žlázou v mužském těle. Co teprve, dojde-li k jejímu zvětšení. Většinou tento stav není přímo život ohrožující, dokáže však prozpůsobovat řadu komplikací a nepříjemných pocitů. Patří mezi ně především:

– časté močení,
– slabší proud moči,
– pocit neúplného vyprázdnění,
– přerušovaný tok moči,
– obtížné spouštění toku moči,
– noční procházky na toaletu a další.
Pokud se u vás některý z problémů vyskytuje ve zvýšené míře, je bezpodmínečně nutné navštívit odborného lékaře, aby přesně diagnostikoval původ obtíží a vyloučil možnost závažnějšího onemocnění.
Prevence je základ!
Obtíže s močením a zbytnělou prostatou postihují vysoké procento mužů ve zralém věku, pravděpodobnost výskytu těchto obtíží navíc s věkem výrazně stoupá. Existují však účinná preventivní opatření, jak se problémům vyhnout. K faktorům, které působí blahodárně nejen na předstojnou žlázu, ale na celý váš organismus, patří i zdravá životospráva, vyvážený pitný režim a střídmost v pití alkoholu. Abyste výskyt obtíží v pokročilejším věku eliminovali co možná nejvíce, doporučujeme také pravidelné užívání přípravku Prostadyne.
Více obtíží, jedno řešení

Vyzkoušejte, co pro vás může udělat příroda. Přípravek Prostadyne má jedinečné složení. Obsahuje vyvážené složení přírodních výtažků z rostlin, jejichž blahodárné působení na mužskou předstojnou žlázu je ověřeno nejen tím, že byly užívány již odedávna generacemi mužů, jejich účinnost je podložena i klinickými studiemi moderních firem. S jejich účinky budete jistě spokojeni. Namátkou: pýr plazivý podporuje přirozenou funkci vylučovací soustavy, kopřiva dvoudomá čistí krevní oběh a v bylinkářství má široké využití, cibule lékařská je velmi silný antioxidantem doporučovaným i při prevenci obtíží s cévní soustavou.