Trápí vás to také?

Posted on Posted inDěti

Některé ženy s tím mají opravdu velké problémy, jiné nic v podstatě necítí. Záleží na každé, jak se jí takzvaně splaší hormony, protože jde o období, kdy se vám přirozeně ztrácí a některé vlastnosti, na které jste doteď byly zvyklé tak ubývají nebo zcela mizí. Menopauza příznaky jsou často opravdu nepříjemné a pro některé ženy až nesnesitelné. Ale nebojte se, společně proti nim budeme bojovat.

Často ženy trápí:

1. Návaly horka spojené s pocením – což je velice nepříjemné a také nežádoucí. Tam, kde je normálně stupňů pro ostatní, vám je horko a tam, kde je všem ostatním chladno, vám je zase horko. Zkrátka návaly horka vás čekají dennodenně, takže se u vás v zimě už asi žádná návštěva neohřeje. Aby se to dalo zase do pořádku, můžete si zlepšit vaši kondici některým z mnoha různých přípravků.
2. Vypadávání vlasů a lámavější nehty – další věc, která vás v tomto nehezkém období zřejmě čeká. Žádná žena na to není zvědavá, ale co se dá dělat. Bohužel v tomto období to takto chodí a nejde to změnit, takže nám jenom zbude se s tím zřejmě smířit.
3. Náchylnost na alergie – ta se může projevit ve větší míře. Můžete se zdát často dokonce podrážděnější a vůbec celková psychika vaší mysli může být trochu rozháraná, protože tělo neví, co se s ním děje, neví co si má se sebou počít.
4. Nechuť k milování – to je samozřejmě už konečný stav, ale může se stát, že na to zkrátka nebudete mít chuť nebo vás to nebude vlastně vůbec lákat. Za tohle všechno také samozřejmě mohou hormony, které pomalu kolísají a odcházejí z našeho těla.
5. Nejhorší tedy pátý bod patří tomu, že se žena necítí ženou – jako kdyby ztrácela všechno, za co až doteď byla vděčná. Svůj půvab, šarm, vitalitu. Nejhorší pocity, které vlastně tohle všechno provází.

Udělejte si zase pohodu v životě

Za tyto projevy mohou estrogeny, které se pomalu vytrácí z našeho těla. Tedy zůstávají v něm, ale jenom v menším množství, proto se tělo občas nemůže zbavit dojmu, že mu něco chybí a že něco ztrácí. Také proto se začínají projevovat tyto příznaky, které však může vhodně zvoleným přípravkem zmírnit nebo některým dokonce zcela zamezit.