Obydlí na kolečkách

Posted on

Celoroční mobilní domy jsou v dnešní době natolik inovativní, že v nich spokojeně a plnohodnotně můžete bydlet také v zimním období, aniž byste nějak strádali. Vlastně vůbec nepoznáte, že se nejedná o klasický zděný dům. O jeho výhody totiž nepřicházíte ba právě naopak. Typy objektů na kolečkách, mají oproti zděným objektům ještě pár výhod navíc. Takovéto objekty totiž můžete třeba nechat kdykoliv přemístit.

projektování domů

Mobilní domy celoroční https://www.top-mobilnidomy.cz/ můžete nechat zkolaudovat a bydlet v nich jako v běžném zděném objektu.
Dokázali byste odpovědět na tuto otázku?
Proč si nepořídit objekt, ve kterém se dá bydlet po celý rok, který je exkluzivně zateplený, vybavený moderními spotřebiči, vypadá velice vzhledně a útulně, není náročný ani ekonomicky, protože je nízkonákladový a navíc přivezený, ustavený a vyrobený přímo na přání za nízkou cenu?
Na tuto otázku zřejmě neexistuje odpověď.

Výhody bydlení v malém a útulném objektu

V případě lidí, kteří přemýšlí o podobném stylu bydlení, máme několik dalších příjemných překvapení.

obývací pokoj

 1. Nejenom, že si můžete vybírat z objektů skladem, ale můžete si nechat objekt také vyrobit dle přání, takzvaně na míru.
 2. Můžeme vám jej kompletně a plnohodnotně vybavit. Čili vám do místností dáme vše, co k normálnímu běžnému životu budete potřebovat.
 3. Kuchyně je vybavená moderními spotřebiči.
 4. Celý objekt vypadá velice vzhledně a útulně zvenku a navíc je uvnitř luxusní.
 5. Útulné a levné bydlení vhodné pro každého. Dokonce i rodiny s dětmi, pro dvě osoby, manželé, ale také mladé páry nebo na stáří.
 6. Objekt bude váš vlastní na soukromém pozemku.
 7. Celoroční typy jsou speciálně zateplené, takže se v nich velice komfortně dá bydlet i v zimních měsících.
 8. Navíc tyto typy můžete nechat také zkolaudovat a tím získat číslo popisné.
 9. Úspora financí, protože nepotřebujete stavět základovou desku, ani běhat po úřadech a vyřizovat stavební povolení. Ušetříte tím čas i peníze.
 10. Objekt vám přivezeme a ustavíme, nemusíte si s ničím dělat starosti, ani zařizovat drahou dopravu, naše služby máte již v ceně.
 11. Nízká cena – můžete splatit ihned plnou kupní cenu, nebo si můžete vybrat financování na splátky.