Vztah jako zdroj štěstí a zábavy

Posted on

V dnešní době už je mnoho volnočasových aktivit pro páry a právě teď se jim podíváme na kloub!

Začněte společně sportovat

Odhodláváte se cvičit, ale ne a ne začít? Zeptejte se svého partnera, zda by do toho nešel s Vámi – ve dvou se vše lépe táhne. Můžete společně třeba začít běhat nebo chodit do posilovny. Pokud se budete navzájem podporovat, tak Vám to určitě vydrží a neskončíte po týdnu.
lístek do kina

Vyrazte za kulturou

Sledujete rádi společně nějakou show v televizi nebo na internetu? Tak v tomto případě je určitě skvělý nápad zakoupit lístky a vydat se na představení živě! Nejen že se pobavíte, ale budete mít i zážitek do konce života. Show Jana Krause, Partička nebo jakákoliv stand up show Vás zajisté pobaví a úsměv na rtech Vás bude doprovázet až domů.

Pořiďte si domácího mazlíčka

Ano, i zvířátko Vám může oživit společné soužití. Pořiďte si třeba psa a máte o aktivitu, kterou budete vykonávat několikrát týdně a možná i denně, postaráno. Donutí Vás to, abyste se společně procházeli, a ne jenom lenošili u televize.

Kurz vaření

Dalším skvělým nápadem je kurz vaření pro dva. Zajisté tam zažijete kopec srandy, ale naučíte se i vařit nebo péct jiné chody, než na které jste zvyklí z domova. Děkovat Vám určitě budou i Vaše chuťové pohárky. A toto se pojí se společným obědváním a večeřením. Sedněte si v klidu ke stolu bez telefonu a zapnuté televize, vychutnávejte si jídlo a bavte se spolu. Láska prochází žaludkem!
cvičení ve dvou

Oprašte společenské hry

Vypněte televizi a telefony, otevřete skříň a vyndejte stolní hry. Připravte si k tomu drobné pohoštění, nalijte si víno a prostě hrajte. Společenské hry jsou jeden z nejlepších způsobů, jak strávit večer offline. Zasmějete se, odpoutáte od okolního světa a budete se cítit oba cítit skvěle! O víkendu určitě pozvěte i své kamarády a hrajte společně s nimi, ve dvou by Vás to po chvíli mohlo přestat bavit.