Začněte stíhat

Posted on Posted inZboží

Člověk není stroj, říkáte si pokaždé, když stojíte v zácpě na silnici, a víte, že už 5 minut jste měl být někde úplně jinde! Zvedáte telefon a omlouváte se. Jak se asi cítí ten člověk na druhém konci telefonního spojení? Mysleli jste na to? On se také musel na sjednanou schůzku dostavit. A je tam, na rozdíl od Vás, včas!

Takhle už to dál nejde! Musíte s tou Vaší nedochvilností něco udělat!

Mohou to být dvě překážky, které Vám brání v dochvilnosti:

1. může to být Vaše neschopnost plánování,
2. může to ale být také absence kvalitních hodinek.

Protože vlastníte mobilní telefon, pak se domníváte, že jiný ukazatel času nepotřebujete! Jak moc se mýlíte. Proč byste nemohl mít hodinky Ostrava pěkně na ruce a sledovat čas bez hledání mobilního telefonu po kapsách?
Kolikrát za den se Vám chce hrabat po kapsách? A možná právě tím se stáváte nespolehlivou osobou pro své okolí!
Staňte se dochvilným
O Vaši schopnost plánování asi nepůjde. V zaměstnání jste na poměrně důležité pracovní pozici, takže organizační schopnosti Vám chybět nemohou. Jediný důvod Vaší nedochvilnosti mohou být tedy jen a jen hodinky, které ukazují Váš drahocenný čas!

Možná ani netušíte, že náramkové pánské hodinky nepatří jen do oblasti praktické, protože ukazují čas. S náramkovými pánskými hodinkami doplňujete i Váš celkový vzhled. Jsou totiž velmi módním doplňkem ke každé příležitosti. I když jejich prvotním úkolem je ukazovat pouze správný čas!

Jejich pořízením se stanete dochvilným a navíc se ukážete ve světě módy, jako dokonalý muž.

Takže začněte pracovat na své image tím, že se stanete dochvilným a navíc bude Vaše zápěstí zdobit velmi praktický módní doplněk v podobě kvalitních pánských hodinek. Uvidíte, jak rázem Vaše okolí změní názor na Vaši osobu! Nakonec i Vy se budete cítit lépe, protože budete stíhat!