Skvost, který se za jeden den neprojde

Posted on Posted inTechnika


Nemusíte jezdit do zahraničí, pohodu a klid si můžete vychutnat i na některých místech tady v naší zemi. Na Moravě se nachází jeden z nejkrásnějších komplexů v naší republice. Jmenuje se Lednice a již jen když překročíte vstupní bránu, tak se vám zatají doslova dech. Takovou nádheru lze spatřit snad jen v pohádkách. A je pravdou, že se tato místa stala přímo filmovým hitem. Natočilo se zde nejen hodně pohádek, historických filmů, ale i filmových příběhů. Na tomto místě si již mnoho snoubenců řeklo své věrné ano. Různé historické skvosty jsou od sebe vzdáleny i několik kilometrů a tak je dobré si zde udělat takové malé zázemí a v klidu se nechat unášet atmosférou zámeckého prostředí.

Zámek Lednice - částečná stavba, s kouskem zámecké zahrady

Jen na dosah od zámku

Ubytování si můžete dopřát vcelku velmi komfortní, stačí si zarezervovat místo v blízkém hotelu, který je skutečně na dosah ruky od zámeckého parku. Je nádherné se ráno probudit a vidět z okna, jak je všechno okolo velice pěkně upravené. Samotný hotel je vybavený komfortním nábytkem, který poskytne dostatek odpočinku a dokonalý relax. I když zrovna nebudete bydlet přímo na zámku, tak vlastně se budete nacházet v jeho těsné blízkosti. Hotel
je skutečně jen 100 metrů od zámeckého parku. Výhled do parku není jen jedinou předností, také světová kuchyně, bohaté večerní programy a kyvadlová doprava po vinařském kraji.

historická část budovy a kolem ní živé ploty, včetně upraveného trávníku a laviček

Dovolená, kterou si každý užije

Ubytování je určeno jak pro romantický pobyt pro dva, pro rodiny, tak pro větší skupiny návštěvníků nebo je ideální i pro firemní akce. Díky rozmanitosti staveb a úpravy parku se budete chvílemi cítit jako v zahraničí, mezi palmami, divotvornými stromy a květinami. Jen je tu výhoda, že se všude domluvíte, jelikož jste stále na rodné půdě. Pokud by se vám přece jenom zastesklo po cizině, tak je jen kousek do Vídně a tak si tam naplánovat výlet, na jedinečný sacher a vídeňskou kávu, také není marné.