Sportuj zdravě

Posted on Posted inSport

Už několik let se snažím přijít na to, jak zhubnout a jak si to zamilovat. Bohužel jsem stále na to nepřišla a stále přemýšlím co proto udělat, až mi jednoho dne napadne, co s tím. SPORT a JÍDLO! Dlouho mi trvalo na to přijít. Vykašlete se na nějaké hloupé diety nebo pusty, protože důležitý je pohyb a dostatek jídla! A co takhle můžete dělat? Pokud vás nebaví cvičit v posilovně nebo doma před obrazovkou, tak můžete skloubit dvě mouchy jednou ranou a to tím, že si vezmete kolečkové brusle, kolo anebo práci na zahradě.

trampolína

Když jsem bydlela u mých pěstounů měli dům a musím říct, že jedno léto po mých závěrečných zkouškách jsem zhubla 10 kg. Práce na zahrad, hlídání dětí a pravidelné jídlo a dala jsem si vše na co jsem měla chuť. Ale pak jsem těch 10 kg nabrala zpátky a nejsem na to hrdá, ale musím se přijmout taková jaká jsem, ne? Cvičila jsem na zahradě, plavala, hrála hry s dětmi a chodila na procházky. Je to štěstí! Opravdu!

jídlo

Vraťme se k jídlu. Co bychom měli jíst, abychom zhubli? Všechno. Dejte si vše, na co máte chuť. Jen se neustále nepřejídejte, protože to může vést k zhoršení a můžete nabrat ještě víc kil, než si přejete shodit. Nebojte se s tím začít sami. Cvičte a jezte a půjde to. Pokud vám to nepůjde, tak nezoufejte, protože jsou tu i lidé, které tomu více rozumí. Akorát je v tom háček, protože je služba placená. Bohužel v dnešním životě už není nic zadarmo. Je to děsný, že tu není nikdo, kdo by vám pomohl zdarma a měl z toho jen dobrý pocit, že vám pomohl se posunout dál a udělal dobrý skutek.

A co je tedy důležité? Mějte se rádi i s těmi kily na víc a o to víc se milujte, když začnete sportovat, protože uděláte největší krok ve svém životě pro sebe. Kdežto někteří se neumí ani dokopat a neustále nabírají kila a pak se stává, že jím to jde pak těžce a mají po zchudnutí povislou kůži.